Kurumsal

Kütahya Özel Çınar Diyaliz merkezi  2006 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimiz hizmet vermeye başladığı tarihten  günümüze kadar hizmet kalitesini artırarak Kütahya’da alanında tek özel merkez olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.Hastalarımızın  hayat kalitesini yükseltmek ve psiko-sosyal destek vererek onları  hayatta çok daha mutlu olmasına katkıda bulunmak amaçlarımız arasındadır.Ayrıca çalışanlarımızın da huzurlu ve güvenli bir  iş ortamında mesleklerini icra etmelerine katkı sunmak  da merkezimizin amaçları arasındadır.

Merkezimiz haftanın altı günü 43+2 diyaliz cihazı ile  günde üç seans diyaliz yapmakta olup 06.30 ile 20.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Merkezimiz bekleme salonu, acil odası, bay-bayan soyunma odası, her hasta için kilitli dolap, hassas tartı sistemi, su sistemi, depo, acil bakım ve tedavi odası, hasta ve engelli WC, hemodiyaliz tedavi salonu, HBV tedavi odası, HCV tedavi salonu ile  hizmet vermektedir.

Merkezimiz SGK anlaşmalı olup , tedavi için başvuran hastalarımız özel servis araçlarımız ile adreslerinden alınıp, tedavileri tamamlandıktan sonra tekrar adreslerine bırakılmaktadır.

Merkezimizde hekim kadromuzda bir nefroloji uzmanı bir diyaliz sorumlu hekimi tam zamanlı olarak çalışmaktadır.

Hızlı iletişim
  • 0274 222 0 333
  • 0 555 962 6 691
  • cinardiyaliz43@hotmail.com
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Whatsapp Destek

Dr. Ayhan ERTUĞRUL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?