TAVŞANLI ŞUBEMİZ

Tavşanlı Özel Çınar Diyaliz merkezi  2007 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimiz hizmet vermeye başladığı tarihten  günümüze kadar hizmet kalitesini artırarak Tavşanlı’da alanında tek özel merkez olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.Hastalarımızın  hayat kalitesini yükseltmek ve psiko-sosyal destek vererek onları  hayatta çok daha mutlu olmasına katkıda bulunmak amaçlarımız arasındadır.Ayrıca çalışanlarımızın da huzurlu ve güvenli bir  iş ortamında mesleklerini icra etmelerine katkı sunmak  da merkezimizin amaçları arasındadır.

Merkezimiz haftanın altı günü 19+2 diyaliz cihazı ile  günde iki seans diyaliz yapmakta olup 06.30 ile 16:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Merkezimiz bekleme salonu, acil odası, bay-bayan soyunma odası, her hasta için kilitli dolap, hassas tartı sistemi, su sistemi, depo, acil bakım ve tedavi odası, hasta ve engelli wc, hemodiyaliz tedavi salonu, HBV tedavi odası, HCV  tedavi odası ile  hizmet vermektedir.

Merkezimiz SGK anlaşmalı olup , tedavi için başvuran hastalarımız özel servis araçlarımız ile adreslerinden alınıp, tedavileri tamamlandıktan sonra tekrar adreslerine bırakılmaktadır.

Merkezimizde hekim kadromuzda part time  bir nefroloji uzmanı ve bir diyaliz sorumlu hekimi tam zamanlı olarak çalışmaktadır.

TAVŞANLI ÖZEL ÇINAR DİYALİZ MERKEZİ ULAŞIM BİLGİLERİ

Adres  :    Tavşanlı Özel Çınar Diyaliz Merkezi  Yeni Mahalle Kütahya Caddesi No:58 Tavşanlı / KÜTAHYA

Telefon :    0 274 6146315

Fax     :     0 274 6146316

GSM   :    

e-mail  :    cinardiyaliz43tavsanli@gmail.com

Konum :    Google Haritalar TIKLAYINIZ...

Hızlı iletişim
  • 0274 222 0 333
  • 0 555 962 6 691
  • cinardiyaliz43@hotmail.com
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Whatsapp Destek

Dr. Ayhan ERTUĞRUL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?